ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Bokverk 12894550
nr 1289 4550
Bokverk
2 st, Bibel & Kyrkoordningen, 1729 & 1736
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 november 2019
kl 18:18:45
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr